ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5211 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Doga chystá nové turné

0 jsk 23.1.2024

Karvinská rocková čtveřice Doga se vrací na velká pódia a ve velkém stylu vyráží na své jarní Harley-Davidson Ostrava tour 2024. Svou výpravnou scénu plnou originálních efektů doveze hned do třinácti českých měst.

Po několikaměsíční unplugged sňůře, kterou zahájila znamenitě v Americe na Route 66, udeří Doga opět svou pověstnou rockovou energií a smrští hitů, kterých má za svou pětatřicetiletou kariéru na kontě nespočet. A tentokrát to bude i s „vůní“ ikonických amerických dvoustopých mašin.

Aktuální turné nepřímo odkazuje na loňskou úspěšnou jarní šňůru, na kterou zavítalo téměř šest tisíc tuzemských rockových fanoušků. Řada koncertů byla beznadějně vyprodána a Doga tak vyslyšela prosby, aby turné zopakovala. Koncertní série začne 1. března v Ústí nad Labem a skončí 4. května v Heřmanově Městci.

„Ten zájem o koncerty byl a je skutečně veliký, takže vlastně stačilo šikovně poskládat termíny a místa. Někam zavítáme v rámci turné zcela nově, někde si dáme pro velký úspěch opáčko. Hlavně tam, kde bylo vyprodáno a nedostalo se úplně na všechny fanoušky. Hodně se na to těším. Hráli jsme teď dlouho „jen“ akusticky, po Vánocích si dali několik týdnů pauzu, takže jsme nasbírali energii, abychom si to teď s lidmi dali nekompromisně na plný kule,“ komentuje frontman Dogy Izzi.

Tagy: