ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5539 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Dnes startuje v Benešově u Prahy Sázavafest

0 Redakce 2.8.2012

Již dnes v 11 hodin otevře své brány další ročník letního hudebního Sázavafestu. Stane se tak v bývalém vojenském areálu v centru Benešova u Prahy. Přestože pořadatelé v minulých dnech kvůli nedostatku financí odvolali vystoupení hlavní hvězdy, britské skupiny Kaiser Chiefs, a k tomu odřekla svou účast i velšská kapela Skindred, slibují hodnotnou kulturní podívanou a silný společenský zážitek.

Festivalovou atmosféru dnes odstartuje v Balbínce kapela Iglů, která hraje a zpívá funk, latinu a ska. Pokračovat se bude na dalších čtyřech stagích, na nichž budou k vidění a slyšení mimo jiné Wohnout, Smažený zelený rajčata, Kamil Střihavka, Rybičky 48 a večer rozjede v tanečním rytmu producent Époque Noir.

V pátek odstartuje hudební maraton v pravé poledne opět Balbínka a během dne se na hlavních pódiích vystřídají takové hvězdy, jakými jsou mexičtí Molotov, Fun Lovin‘ Criminals, Sak Noel, Mike Candys, Death By Chocolate a další. Z české scény zahrají Buty, Aneta Langerová, Mig 21 či Nightwork.

Sobotní festivalovou párty předvedou francouzští Lyre Le Temps, kapela Mandrage, Tomáš Klus, Chris Sadler, Frantic Sunday a hlavní hvězda festivalu, britský DJ Paul Oakenfold. V neděli se areál (nikoli stanové městečko) uzavře v 6 hodin ráno, kdy bude festival oficiálně ukončen.

JŠp