ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12032 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Dnes startuje Rock for People. Podvacáté

0 jsk 2.7.2014

Dvě stě zahraničních a českých kapel, rekordní počet dýdžejů a nespočet nehudebních aktivit. To je 20. ročník festivalu Rock for People, který začne Večírkem pro nedočkavé ve středu 2. července ve Festivalparku v Hradci Králové. Na něm se dnes od šestnácté hodiny představí mimo jiné UDG, The Switch, Jelen, Xindl X, Michal Hrůza s kapelou nebo Hentai Corporation.

První oficiální festivalový den vystoupí Manu Chao s novou formací La Ventura, herec Steven Seagal se svým Blues Bandem a skotští Biffy Clyro. Páteční večer rozproudí průkopníci ska Madness, začátky grunge připomenou američtí  The Afghan Whigs a své 20. narozeniny ještě jednou oslaví Chinaski.

Finále festivalu v sobotu pak obstarají Lucie, The Naked and Famous, Asian Dub Foundation nebo Chase & Status. A jako třešnička na dortu se odbude premiéra projektu Nová syntéza Blue Effectu a Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma.

Vstupenky, parking i ubytování je možné zakoupit už pouze pokladnách na místě za 1 990 Kč na celý festival nebo 900 Kč na jeden den.