ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15347 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

DMX přiznal vinu po několika obviněních

0 Redakce 6.1.2009

Americkému rapperovi, známému pod přezdívkou DMX hrozí trest odnětí svobody v minimálním rozsahu 90 dní. Muzikant byl čerstvě shledán vinným v několika bodech obžaloby.

38letý muzikant, pravým jménem Earl Simmons, přiznal vinu po obviněních z držení drog, krádeže a týrání zvířat a dohodnul se se soudem, že už nebude vlastnit zvířata a střelné zbraně, uvádí BBC.

Simmons byl zatčen v květnu loňského roku na základě policejní razie, která proběhla v jeho domě už v létě 2007. Policie tehdy našla mrtvolu psa, podvyživené a zanedbané pitbully, a marihuanu. V dubnu 2008 byl pak muzikant obviněn z užívání falešných dokladů a poskytnutí falešných informací orgánům státní moci.

Zatykač na DMXe byl pak vystaven poté, co několikrát nereagoval na předvolání a nedostavil se k soudu. Muzikant se v současnosti nachází v cele předběžného zadržení a nedostane snížení trestu o čas, který si již odseděl. Natvrdo by DMX měl nastoupit do vězeňské cely 30. ledna. Po propuštění bude pak rapperovi hrozit dalších deset let vězení v případě, že poruší podmínku.

DMX měl ve stejný den vydat dvě nová alba Walk With Me Now a You'll Fly With Me Later. Zatím se neví, jestli nedojde k posunutí termínu jejich uvedení na trh.