ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 22364 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

DJ Khaled požádal na MTV Nicki Minaj o ruku

0 jsk 29.7.2013

Někdejší prestižní hudební  televize MTV kromě reality show pro teenagery poskytuje ve svém vysílání i prostor pro nabídky ke sňatku. Jednu z nich se rozhodl využít DJ Khaled a požádal rapperku Nicki Minaj o ruku. To vše před kamerami programu MTV News.

Ve čtvrtek tedy z úst DJ Khaleda zazněla ve vysílání hudební televize nabídka k sňatku. „Nicki Minaj, jsem v MTV a chci být k tobě upřímný. Miluji tě, mám tě rád a chci tě. Chci, abys byla moje,“ vyznal se zamilovaný rapper a poté ještě několikrát zdůraznil, že je v MTV.

Proč požádal rodačku z Trinidadu o ruku prostřednictvím kamer? „Chápu, že jsi vytížená. Oba trpíme úspěchem. Pochopím i to, že si to potřebuješ pořádně promyslet. Ale vím, že tu dnes musím být, abys věděla, že to myslím upřímně a že je to pro mě celé velmi vážné. Nicki Minaj, vezmeš si mě?“ Potom konečně otevřel krabičku s prstenem, kterou po celou dobu své promluvy držel v ruce.

Podle stránek hudební stanice MTV jde o desetikarátový diamantový prsten z dílny společnosti Rafaello & Co a jeho cena je přes 376 tisíc eur.

Mnozí zasvěcení nicméně  soudí, že je to celé promokampaň na nová alba obou interpretů.

DJ Khaled žádá o ruku Nicki Minaj:

http://www.youtube.com/watch?v=oLHJ2ugNygo