ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28724 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Divokej Bill přesunul koncert na druhý břeh

0 Redakce 13.6.2013

Jediný pražský koncert Divokýho Billa v tomto roce, který byl minulý týden z důvodů povodní přesunut, se uskuteční v úterý 25. června v Erpet Golf Centru na Smíchově. Předprodej byl znovu obnoven v síti Ticketstream, vstupenky zakoupené na původní termín 5. června zůstávají automaticky v platnosti.

Vzhledem k nejistému datu otevření areálu Žluté lázně a uvedení do provozu celého technického zázemí vybrali organizátoři ve spolupráci s provozovateli pro koncert nové místo.

„Stále řešíme stav areálu, který vznikl v souvislosti s povodněmi a po oboustranné domluvě se ukázalo jako výhodnější uspořádat koncert na druhé straně řeky v prostoru Erpet Golf Centra,“  uvedla Hana Tietze, mluvčí Žlutých lázní.

Nově vybraný areál na pražském Smíchově slibuje stejně silný zážitek. Jako ostatní koncerty v rámci Divokej Bill 15 Tour, i ten pražský proběhne venku a fanoušci se můžou těšit na dvouhodinovou show a devětadvacet písní. Vedle osvědčených hitů se dostane na téměř všechny skladby z novinkového alba „15“, například na aktuální singl Vstávej, který patří již několik týdnů mezi nejhranější skladby na českých rádiích. Album bude během koncertu pokřtěno producentem Pavlem Karlíkem.

Na pražský koncert se kapela pečlivě připravila: „Budeme v Praze hrát po dvou letech, tak si to chceme pořádně užít. Chystáme ještě více kamer na pódiu, tak aby každý dobře viděl, co se během koncertu na pódiu děje. Pozvali jsme pár kamarádů muzikantů na hostování, pro naše fanoušky to budou známé tváře, protože jsou to lidé, kteří s námi během těch patnácti let již hráli, chceme si zkrátka zavzpomínat a pěkně zahrát,“ říká zpěvák a kytarista Vašek Bláha.