ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19699 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Divokej Bill oslaví čtvrtstoletí své existence

0 jsk 6.12.2022

Vypadá to, že rok 2023 proběhne ve znamení Divokýho Billa.

Oslavit 25 let na scéně se jeho členové rozhodli vydáním osmého studiového alba, venkovním koncertním turné, které bude čítat pětadvacet zastávek napříč republikou a 19. ledna 2024 se vrátí do pražské O2 areny. Vstupenky se pro členy fanklubu začnou prodávat 5. prosince, oficiální prodej začne 7. prosince.

Divokej Bill bezesporu patří ke stálicím tuzemské hudební scény. Za sebou mají ke dvěma tisícům vyprodaných koncertů nejen v Čechách a na Slovensku, spoustu radiových hitů a sedm studiových alb, ke kterému příští rok přibude další.

„Od posledního alba uběhlo velmi rychle pět let, a tak už je načase přijít s něčím novým. Navíc se dostavila i ta chuť tvořit, takže se to krásně protnulo. Momentálně jsme ve studiu Sono Records, kde se to celé už vaří. Takže doufáme, že když to nepřipálíme, budou fanoušci moci něco ochutnat již na jaře,“ říká s úsměvem zpěvák Vašek Bláha.

Nové album je teprve v procesu, ale jednu hudební novinku představila kapela již minulý týden, a to v podobě videoklipu. Píseň Temný král složili a nahráli pro pokračování úspěšné filmové pohádky Princezna zakletá v čase, která v listopadu vstoupila do kin.

Tagy: