ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6891 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Divokej Bill chystá oslavy dvaceti let v O2 areně v Praze

0 jsk 11.7.2018

Skupina Divokej Bill má na kontě sedm studiových alb, asi stovku písniček, čtyři DVD se záznamy koncertů, více než 260 tisíc prodaných nosičů a bezmála patnáct set koncertů. Existuje od roku 1998 a oslavy výročí nachystala na začátek příštího roku, když 24. ledna 2019 odehraje velký koncert v pražské O2 areně.

„Mám pocit, že to mělo a má smysl. Je to pocit, že člověk je sám sobě pánem a dělá to, co si vybral a co má rád. A také je v tom naplnění ve chvílích, kdy se povede nahrát nová písnička nebo celé album. Skvělá je odezva od fanoušků, když hučí pod pódiem a dávají tak vědět, že je to baví, nebo že jim nějaká naše pecka pomohla, když jim bylo těžko. Divokýmu Billovi jsme dali všichni spoustu energie a času. Můj život byl z velké části o tom přijít ze školy, hodit tašku do kouta a běžet do zkušebny. Den co den. Mezi patnácti až dvaceti pěti lety jsme ve zkušebně v podstatě žili. Pořád mám pocit, že z toho období vlastně dodnes těžíme nejvíc,“ sumarizuje dvacet let zpěvák a kytarista Vašek Bláha.

Divokého Billa lze přes léto vidět na festivalových pódiích, ale hodně času teď věnuje přípravě jejich narozeninového koncertu v pražské O2 areně , který, byť se odehraje až 24 ledna 2019, slibuje už dnes nejedno překvapení.

(foto: Marek Žídek)

Tagy: