ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27009 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Divadlo v Dlouhé začne novou sezonu premiérou Bez roucha

0 jsk 5.6.2020

Divadlo v Dlouhé v Praze v září vstoupí do 25. sezony. Chcete-li být při tom, můžete si vstupenky opatřit už v červnu a o prázdninách se v klidu těšit na svěží kulturní zážitky, jejichž intenzitu násobí koronavirovou pandemií vynucená mnohatýdenní přestávka.

Začátek nové sezony bude patřit odložené premiéře rozverné komedie Bez roucha světoznámého dramatika Michaela Frayna. Do divadelního zákulisí těsně před premiérou a během repríz diváci poprvé nahlédnou 9. září, další příležitost se naskytne hned 10. září a 28. září, kdy bude představení předcházet setkání s tvůrci.

Další událostí v zářijovém programu je 20. září vzpomínkový večer k nedožitým šedesátinám spoluzakladatele Divadla v Dlouhé režiséra, básníka a pedagoga Jana Borny – Jan Borna 60. Ostatně, dobrým důvodem, proč se vypravit do Divadla v Dlouhé, jsou všechna zářijová představení – oblíbené repertoárové stálice: Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾, Mnoho povyku pro nic, Lucerna, Sonety, Souborné dílo W. Shakespeara ve 120 minutách.

V červnu nejen naplno běží předprodej vstupenek na září, ale ve zvláštním režimu přísných hygienických podmínek se odehrají první čtyři představení. A pokračuje také on-line program, především seriál otázek a odpovědí Vše, co jste chtěli vědět o Divadle v Dlouhé a báli jste se zeptat.