ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10754 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Divadlo Metro se v únoru otevře v nové podobě

0 jsk 15.12.2021

Legendární Divadlo Metro sídlící v Paláci Metro na pražské Národní třídě se nově otevře v únoru 2022 po generální rekonstrukci. Pro některé herce se dokonce stane novou stálou scénou. Původní černé divadlo mění provozovatele i své zaměření. Nové Divadlo Metro otevře stálou činoherní scénu plnou hvězdných jmen.

V repertoáru divadla najdou diváci zejména komedie jak s českými i světovými premiérami, ale také známé zavedené tituly. Například bláznivou komedii kontroverzního francouzského autora Sébastiena Thiéryho Dva nahatý chlapi, které se řadí již několik let k nejnavštěvovanějším komediím u nás.

„Spolu s otevřením nové scény se diváci mohou těšit hned na několik úžasných inscenací včetně připravovaných premiér osvědčených autorů. Divadlo se poprvé otevře veřejnosti 26. února 2022 dnes již fenomenálním představením Dva nahatý chlapi a 27. února se uskuteční česká premiéra komedie Už tě mám dost (na snímku záběr ze zkoušky hry) napsané v nejlepší tradici britského humoru v režii Antonína Procházky. Od března pak budou následovat další premiéry a pravidelné reprízy několika inscenací plných hvězdných jmen, jakými jsou například Filip Blažek, Miroslav Etzler, Jiří Štrébl, Ljuba Krbová, Adrian Jastraban, Iva Pazderková a další. Spolu s otevřením divadla budou pro stálé diváky našeho divadla připravené benefity, které získají svým členstvím v divadelním klubu,“ prozradil producent a ředitel Divadla Metro Jiří Turek.