ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12889 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Divadelní představení Slunce, seno, Pavlišov

0 jsk 21.6.2024

Pražská divadla A studio Rubín a Chemické divadlo opět spojila síly s broumovskými lokálními spolky a připravila divadelní inscenaci v podobě pouti krajinou. Už v pořadí druhá meditační túra vedoucí do Chaty pod Korunami vtáhne diváky do fenoménů a příběhů spjatých s bezprostředním okolím.

Inscenaci Slunce, seno, Pavlišov společně vytvářejí režisér a autor Vojtěch Bárta a dramaturgyně Dagmar Fričová a Lucie Ferenzová. Bájné i reálné postavy ztvární Vojtěch Hrabák, Šimon Krupa, Tereza Hofová, Halka Třešňáková, Zbyšek Humpolec, Jana Kozubková a spolky i jednotlivci z místní komunity. Představení se odehraje 25. a 26. června.

„Podobně jako v minulém roce, kdy jsme zde odehráli představení Pivo, hlína, Pavlišov, navazujeme na lokální tradici martinkovické túry do hor. Během našeho představení si diváci mohou kromě malinového sirupu vychutnat krásu okolí i sílu legend a příběhů, které se na tomto území děly a dějí dodnes,“ představuje ideu představení dramaturgyně a šéfka A studia Rubín Dagmar Fričová.