ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5049 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Děsuplný první díl hororové trilogie Cizinci má premiéru

0 jsk 16.5.2024

Mladému páru se při cestě napříč zemí porouchá auto a oni jsou nuceni strávit noc v chatě na odlehlém místě uprostřed lesa. Tam je bez varování napadnou tři maskovaní cizinci, kteří útočí bez slitování a zdánlivě bez motivu…

Třídílnou sérii Cizinci plnou napětí, nervy drásajících okamžiků a dramatických zvratů natočil světoznámý režisér Renny Harlin vloni na Slovensku. Do českých kin vstoupí Cizinci: Kapitola 1 ve čtvrtek 16. května.

Na slavnostní premiéru včera dorazily i známé osobnosti, které si při focení užívaly přítomnost maskovaných cizinců, například Pavel Šporcl, Pam Rabbit, Varhan Orchestrovič Bauer nebo česká miss Adéla Štroffeková.

Režisér Harlin má na kontě blockbustery Smrtonosná past 2, Cliffhanger, Exorcista: Počátek, Noční můra z Elm Street: Pán snů a desítky dalších filmů. Novinka Cizinci vychází z filmu Oni z roku 2008. Ten byl inspirován skutečným příběhem, kdy se hlavní hrdinka stala obětí bez zjevného důvodu, pravděpodobně proto, že byla v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. V hlavních rolích mladého páru se představují Madelaine Petschová a Froy Gutierrez.

Tagy: ,