ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13276 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Depeche Mode zahájí koncertní rok v talk show

0 Redakce 4.3.2013

Interaktivní koncertní série televizního kanálu CBS Live On Letterman zahájí letošní rok vystoupením britských Depeche Mode. Ti se tak živě představí ze světově známého Ed Sullivan Theater v New York City. Stane se tak v pondělí 11. března a koncert bude živě streamován na CBS.com a VEVO.

Depeche Mode poprvé představí živý set nových skladeb z očekávaného alba Delta Machine, ale samozřejmě přidají i starší hity. Album Delta Machine vyjde 25. března 2013 na labelu Columbia Records.

Pořad Live On Letterman, který má na kontě více než 150 miliónů zhlédnutí na CBS.com a VEVO, přivítal v minulosti i další světové hvězdy a kapely z celého světa. Vystoupili v něm již Mumford & Sons, Adele, Coldplay, Alicia Keys a další.

Průkopníci post-punkové éry Depeche Mode tak se svými více než sto milióny prodanými nosiči pokračují v trendu stát se jednou z nejvlivnějších kapel moderní hudby. Skupina, která vznikla v roce 1981 ve složení Martin Gore, Dave Gahan a Andy Fletcher, tak navazuje na celosvětově kladné kritiky i komerční ohlas na tvorbu ve studiu i při živých vystoupeních. Předcházejících dvanáct studiových alb dosáhlo Top10 ve více než 20 zemích, včetně Spojených států a Velké Británie. Zatím poslední album z roku 2009 se jmenuje Sounds of The Universe a debutovalo na 1. místě prodejních hitparád ve více než 14 zemí světa.