ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6869 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Deník tramvajačky je vyznání Karolíny Hubkové

0 jsk 12.5.2023

Tramvajačkou chtěla být už do mala. Tramvajačkou, nebo prezidentkou. Nakonec zvítězila rodinná tradice. A Karolína Hubková se stala hvězdou pražského dopravního podniku. O tom, jak vidí svět z kabiny tramvaje, co má ráda na retro tramvajích a co vše zažila nejen jako dáma na kolejích vypráví ve své knize Deník tramvajačky, kterou vydává nakladatelství Mladá fronta (349 Kč).

Na sociálních sítích se pohybuje, stejně jako v pražských ulicích, jako tramvajačka. Pod tímto heslem ji najdete na Facebooku i Instragramu. Její život jsou tramvaje, staré i nové. Tramvaj má vytetovanou na stehně, tramvaje jí v podobě šperků visí kolem krku, nebo se houpají v uších. I její domov, který sdílí s tramvajákem, je plný tramvajáckých artefaktů. Ty největší a nejdůležitější jsou ale její zážitky z jízdy. Z linkových tramvají přestoupila k řízení vzácných historických.

Karolínu Hubkovou láska k tramvajím bezezbytku pohltila už dávno. A dává ji najevo všude, kde je to možné. Právě proto se rozhodla své zážitky vydat knižně. Její odlehčené vyprávění nejen z pražských kolejí vás rozesměje a ukáže, že život umí být navzdory všem svým nečekaným zatáčkám nádherná jízda.