ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15239 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Démon ze skupiny Kiss se ožení

0 Redakce 5.9.2011

Gene Simmons přestavující postavu Démona v americké hardrockové skupině Kiss se ve 62 letech asi přece jenom ožení. V říjnu si údajně vezme čtyřiapadesátiletou Shannon Tweed, bývalou modelku a playmate, se kterou už 28 let žije a s níž má dvě dospělé děti. Přitom ještě před pár týdny Simmons tvrdil, že se rozhodně ženit nehodlá.

"Problém není svatba, problém by byl rozvod. Rozvod je nezaplatitelný, emočně i finančně. Ale když je člověk s někým 28 let, jaký rozdíl ještě dělá nějaký kus papíru?" řekl před časem deníku Los Angeles Times. Rocker tehdy v rozhovoru připustil, že své partnerce nebyl vždy věrný. "Prostě žiju životem rockové hvězdy. Nejsem žádný klempíř. Jsem neustále obklopen krásnými ženami," dodal.

Simmons se před 62 lety narodil jako Chaim Witz v severním Izraeli. Jeho matka přežila holokaust. Do USA s ní odcestoval, když mu bylo osm let. Patří k zakládajícím členům skupiny Kiss. Na vyprodaných koncertech, ke kterým vždy neodmyslitelně patřily pyrotechnické efekty, vystupoval nalíčený jako Démon. Skupina Kiss od 70. let prodala 100 milionů nahrávek. Sám Simmons vytvořil také síť zábavných aktivit. Hodnota jeho podnikání se odhaduje na stovky milionů dolarů.

rwi