ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8855 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Demi Lovato je v nemocnici, sužují ji nevolnosti a horečky

0 jsk 2.8.2018

Je to už týden, co americkou zpěvačku Demi Lovato hospitalizovali s podezřením na předávkování heroinem. Přestože už po pár dnech hovořili lékaři o stabilizovaném stavu, zůstává mladá umělkyně stále v nemocnici. Podle informací portálu TMZ se objevily zdravotní komplikace.

Demi Lovato prý momentálně trápí extrémní nevolnosti a vysoké horečky. Je to reakce těla, která přímo souvisí s předávkováním drogami. Lékaři tak stále nedovedou říci, kdy Lovato propustí do domácí péče. Zpěvačka jim prý odmítla prozradit, jaké drogy užívala, ale předpokládají, že šlo o nějaký druh opiátu. Našli u ní také lék Narcan, který má zmírnit účinky opiátů. Zástupci zpěvačky a také její přátelé dřívější zprávy, že se předávkovala heroinem, odmítají.

Svůj návrat k závislosti na alkoholu Lovato naznačovala už v nedávno zveřejněné skladbě Sober. Začátkem července dokonce vyhodila svého kouče, který jí měl pomáhat, aby zůstala čistá. Následující události pro její nejbližší a přátele asi tedy nebyly až takovým překvapením.

Tagy: