ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10819 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Def Jam Recordings rozšiřuje aktivity do České republiky

0 Redakce 7.10.2019

Americký label Def Jam Recordings, jehož spoluzakladatelem je renomovaný producent Rick Rubin, rozšiřuje své aktivity nově i do České republiky. Prvním singlem pod jeho hlavičkou labelu je Universal Boys od rapperů SKiNNY BARBERA, Senseye a Younga Multiho.

Def Jam Recordings spadá pod světově největší vydavatelskou skupinu Universal Music Group. Label se zaměřuje na urban hudbu, hip-hop, rap a spolupracuje s mnoha světovými hvězdami, jako je Kanye West, Pusha T, Big Sean, Logic, 2 Chainz nebo Justin Bieber.

„Rap a hip-hop s jistotou prostupuje do hudebního mainstreamu a my, coby nejsilnější vydavatelství na trhu, chceme být v maximální míře u toho. Pod značkou Def Jam Recordings Czech Republic budeme rozšiřovat své vydavatelské aktivity v tomto žánru, budeme dávat šanci mladým, talentovaným interpretům a díky našemu know-how a zkušenostem v hudebním průmyslu se jim pokusíme dodat maximální zázemí k jejich růstu a prosazení se,“ komentuje novou spolupráci Jiří Kouba, umělecký ředitel Universal Music.