ivergot para que sirve como se toma ivermectina walmart usa how often should i take ivermectin for scabies ivermectin tablets for humans cost ivermectin philippines price buy ivermectin 12 mg tablet online how much does ivermectin cost in namibia how much ivermectin to give a 50lb dog
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15718 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Debutové album rapera Marka Damiana

0 jsk 26.11.2021

Blažená Nevedomosť je debutové studiové album zpěváka, rappera a umělce Marka Damiana. Po vícero úspěšných singlem a EP vydává slovenský rapper obsáhlé osmnáctiskladbové konceptuální album. Nahrávka vznikala více než rok v Bratislavě, Londýně, Dunajské Lužné a ve Vinném.

Na albu se podílelo více producentů a najdeme tady různorodé featuringy od umělců jako je legendární Orion (PSH), Zayo z HAHA Crew nebo Taomi z WeLoveVerySimple. Damian si přizval i zpěvačky Annet X, Mess nebo Natálii Hulejovou.

Blažená Nevedomosť je dílo dospívání, Damian se snaží o vyrovnání se s minulostí, ale zároveň je album plné entuziasmu při pohledu do budoucna. Entuziasmus a radost jsou výrazné emoce na albu, hlavně při skladbách jako je hitový singl OnlyFriends, který se prvních sedm dní po svém vydání zařadil mezi trendy na YouTube. Také skladby Vanilkové Nebo, Otáča Sa Mi Svet, Luna Lovegood a druhý připravovaný singl Šaty v sobě nesou energii a chuť hýbat se.

Tagged with: ,