ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12468 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Debut kapely Diligence vychází u nového labelu The Barn Production

0 Redakce 19.4.2018

Na českém hudebním trhu se objevilo nové vydavatelství The Barn Production, které spadá pod respektované nahrávací studio The Barn producenta a hudebníka Dana Frimla (Mean Messiah).

Label si klade za cíl dostat na trh nadějné a kvalitní projekty, skupiny a interprety, především z oblasti metalu, a to ve všech jeho formách, a poskytnout jim profesionální servis jak v podobě hudebního koučinku, nezbytné mediální podpory, tak i ve formě smysluplné distribuce nahrávek mezi posluchače.

Za tímto účelem The Barn Production navázalo spolupráci se společností Supraphon, která dlouhodobě pracuje s novými talenty a to nejenom přímo v rámci své distribuční politiky, ale také díky speciální digitální distribuční platformě Prodejhudbu.cz.

The Barn Production zahajují svou činnost vydáním debutového alba zajímavé pražské death metalové kapely Diligence pod titulem Abundance In Exertion. Diligence jsou na scéně již od roku 2012 a mají za sebou několik singlů a jedno EP, kterými si vybudovali solidní pozici mezi metalovými fanoušky v ČR i dalších evropských zemích.

Tagy: