ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15606 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Deaf Heart vydali romanticky nazvaný debut

0 jsk 14.12.2020

Skupina Deaf Heart vydala v pátek své první album, které nazvala Soft Heart Attack. Současně vyšel minimalistický, kapelou ručně psaný lyrics videoklip k písni Running. Křest alba proběhne 30. prosince 2020 v podobě virtuálního zážitku. Koncert bude možné sledovat pomocí nejnovější VR technologie 360°, ale také jako klasický stream. Příští rok skupina plánuje album pokřtít i v rámci klubového koncertu. Debut vyšel u vydavatelství Wisemusic.

Album kapela, která se označuje za zkaženou modrou krev tuzemského rock’n’rollu, přirovnává jako soundtrack k láskám, randění, rozchodům i roku 2020. Nabízí deset skladeb, na kterých kapela pracovala celý rok. Zároveň stojí za většinou hudební produkce.

„Desku jsme nazvali romanticky Soft Heart Attack. Prakticky všechno na ní je DIY a vznikalo z vlastních zdrojů. Songy jsme si napsali v obýváku, většinu nahrávání a produkce jsme zvládli sami, totéž mix a mastering. To jsme chtěli obtisknout i do celý grafiky,“ popisuje kytarista Michael Vácha. „Tahle deska nám zničila život, tak doufáme, že zničí teď všechny, kdo si ji pustí a pro změnu teď nastartuje naši bohatou kariéru,“ dodává zpěvák Thomas Lichtag.

Tagy: ,