ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5457 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

David Koller, Tomáš Klus, Mig 21 a další zahrají na vinicích

0 jsk 5.6.2020

V prostředí českých a moravských vinohradů se letos po celé léto bude odehrávat exklusivní putovní festival “Hudba na vinicích”, který svede dohromady Davida Kollera (na foto), Tomáše Kluse, Mig 21, Annu K. a Pokáče. Vedle předních českých umělců a podmanivých kulis vinic nebudou chybět degustace vín a další gastronomické zážitky. Vstupenky jsou k dostání na xticket.cz

„Víno a zpěv k sobě neodmyslitelně patří, co svět světem stojí a odjakživa je toto spojení příslibem dobré zábavy. Letos však nabude dalšího významu. V době, kdy nemohou být realizovány velké festivaly, umožňuje tato akce hudebníkům vrátit se na pódium a současně vypomoci tuzemským vinařům, které krize zasáhla neméně tvrdě,“ vysvětluje za pořadatele Tomáš Staněk.

Návštěvníci si mohou vybrat z dvaceti večerů a čtyř vinic. Premiéra festivalu se uskuteční ve dnech 5. a 6.července ve vinařství Sonberk, odkud se přenese do Chateau Valtice a znojemského Lahoferu a jako poslední ho budou hostit Třebívlice – Vinařství Johann W.

„Věříme, že Hudba na vinicích nejen oživí kulturní dění v daných regionech a podpoří jednotlivá vinařství, ale především napomůže ke zlepšení nálady muzikantů i návštěvníků,“ dodává Tomáš Staněk.