ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 21124 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

David Cassidy byl zadržen opilý. Vracel se právě z odvykačky

0 jsk 13.1.2014

Třiašedesátiletý americký zpěvák, skladatel a herec David Cassidy byl v pátek v noci zatčen americkou policií při jízdě pod vlivem alkoholu. Dvojnásobně překročil limit povoleného množství alkoholu v krvi. Podle policie jel na červenou. K zatčení došlo nedaleko mezinárodního letiště v Los Angeles.

„David právě skončil pobyt na odvykací kúře a chtěl být střízlivý. Byl na cestě na letiště, aby se mohl vrátit domů na Floridu a absolvovat rehabilitaci. Teď plánuje, že se na odvykačku vrátí,“ řekla manažerka umělce Jo-Ann Geffenová v rozhovoru pro server RunmorFix.

V posledních čtyřech letech byl Cassidy třikrát uvězněn za jízdu pod vlivem alkoholu, poprvé v roce 2010. Občas se podrobil krátkému léčení nebo zaplatil kauci, odbyl si padesát hodin obecně prospěšných prací a bylo mu zabaveno řidičské oprávnění.

Cassidy nahrál své první popové album Cherish v roce 1972. Je také známý z nahrávek skupiny The Patridge Family. Na svém kontě má sedm studiových alb. Jako herec se prosadil především v několika televizních seriálech.