ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7425 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Daniel Landa se chystá na Žito Tour a představil kapelu

0 jsk 27.10.2014

Před časem oznámil zpěvák Daniel Landa uskutečnění svých několika hravých a také v mnohém nebezpečných kejklí. Některé už provedl, jiné má před sebou. Patří k nim i absolvování halového koncertního turné. Jeho konání oznámil již před několika měsíci. Sírie dostala příznačný název se Žitou Tour 2014, čítá pouhých pět koncertů a odbude se ve městech českých i slovenských.

Bude zahájena 21. listopadu v Bratislavě a skončí o osm dnů později v české metropoli. Zpěvák a skladatel oznámil další skutečnosti. Během koncertů, které se odehrají na kruhových pódiích, ho podpoří špičkoví čeští muzikanti. Konkrétně kytarista Tomáš Vartecký, bubeník Miloš Meier, baskytarista Jakub Antl a klávesista Karel Mařík. „Kapela je naprosto fantastická. Vládne v ní výborná nálada a skvělý duch. Naše koncerty budou prodchnuty obrovskou energií,“ pochvaluje si Landa.

Ten v současné době zažívá velmi tvůrčí období a intenzivně trénuje s kapelou na listopadové turné. „To turné je možná poslední takových rozměrů,” vysvětluje. Další kroky zpěváka Landy jsou neznámé. Lze nicméně předpokládat, že pokud se turné podaří a navštíví je dost diváků, bude chtít uspořádat další kejkli, sice velký koncert pod širým nebem, na který by mělo přijít několik desítek diváků. Je také pravděpodobné, že se na trhu objeví ještě další jeho profilová deska.

Žito Tour 2014
21. 11. Bratislava, Slovnaft Arena
23. 11. Ostrava, ČEZ Aréna
25. 11. Pardubice, ČEZ Arena
27. 11. Brno, BBV pavilon P
29. 11. Praha, Tipsport Arena

jsk