ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15910 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Dan Bárta pojede na turné, vystoupí i s filharmonií

0 jsk 27.2.2015

Dan Bárta po menší odmlce zase vyráží na turné, které odstartuje již 4. března v Říčanech a skončí 15. dubna v pražském Švandově divadle. S kapelou Illustratosphere navštíví sedmnáct měst po celé České republice. Nevšední, ale jistě velmi vítanou novinkou na tomto turné bude představení spolu s Komorní filharmonií Pardubice, které se uskuteční 12. března v Pardubicích.

Sedmnáctka koncertů odstartuje 4. března v Říčanech a následovat budou Liberec, Dobruška, Pardubice, Písek, Mělník, Třinec, Olomouc, Vsetín, Znojmo, Rosice u Brna, Šumperk, Cheb, Ostrov, Domažlice, Plzeň a závěrečný koncert se uskuteční 15. dubna v Praze.

Bárta během vystoupení představí průřez svou tvorbou, zahraje novinky z aktuálního alba Maratonika, ale i starší písně v nových úpravách.

V rámci jarního turné dojde i na okořenění vystoupení v podobě spolupráce s Komorní filharmonií Pardubice. „Pozvali jsme ještě pianistu Jirku Levíčka, aby doplnil naše řady. Hrát s velkým tělesem je prostě pěkný, kvůli zvuku, barvě a vůbec, kvůli síle. Když se čtyřicet lidí rozhodne, že právě teď zabere…,“ uvedl Dan Bárta.