ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5594 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Další Tři mušketýři vstupují do kin

0 jsk 12.12.2023

Epické vyvrcholení filmové adaptace dobrodružného románu Alexandra Dumase staršího nazvané Tři mušketýři: Milady, vstoupí ve čtvrtek do českých kin. Nové zpracování slavného dobrodružství disponuje působivým hvězdným hereckým obsazením.

Představují se v něm Eva Green (hrála ve filmech Casino Royale, Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti), Vincent Cassel (Jason Bourne, Asterix a Obelix, Černá labuť), Oliver Jackson-Cohen (Neviditelný), Vicky Krieps (Nit z přízraků), Louis Garrel (Nevinný), Romain Duris (Náš boj) a další.

Francie se zmítá v hlubokém rozvratu. Je vyhlášena válka. D’Artagnan a věrní mušketýři jsou poslední hradbou před chaosem. Osud je však nečekaně vtáhne do rozsáhlého spiknutí.  D’Artagnanova láska Constance je unesena. Při zoufalé snaze zachránit ji, je mladý mušketýr nucen spojit své síly se záhadnou Milady de Winter.

Ale dlouho skrývané tajemství, které se vynoří z minulosti, rozbíjí pevná spojenectví. Mušketýry čeká strašlivá volba: jestli chtějí dokončit svou misi a zachránit Francii, budou muset obětovat ty, které milují.