ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5864 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Další série sessions Bena Cristovaa

0 jsk 14.9.2021

Se třetí sérii sessions, živých a mnohdy jinak zaranžovaných nahrávek se zpěvák Ben Cristovao se svými muzikanty rozjel během léta 2021 po celé České republice. Navštívil zajímavá místa, která se zaměřují na ekologii a řešení udržitelnosti.

Prvních osm videí bylo natočených na sklonku loňského roku a začátkem toho letošního v prázdných halách a klubech či Pražské tržnici v Holešovicích, která prochází zajímavou adaptací na místo odpočinku a kultury. Zatím poslední díl byl natočený v rámci podpory hudebního festivalu Vaňkovka fest.

Tentokrát Cristovao vybral čtyři zajímavá místa, která si kladou za cíl ukazovat, jaké budou trendy v odpadovém hospodářství, energetice výrobních hal nebo elektrifikaci hromadné městské dopravy.

Píseň Sbohem a její nové pojetí vzniklo v areálu rodinné společnosti LIKO-S sídlící ve Slavkově u Brna. Firma se zaměřuje na budování živých staveb a implementaci zeleně tam, kde už ji dávno nehledáme, třeba na fasádách nebo střechách budov. Systémy tak pomáhají vytvářet lepší klima a prostředí pro lidi i přírodu a výrazně šetří provozní náklady a spotřebu energií.