ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10367 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Čtyři nominace pro zpěvačka Anne-Marii

0 Redakce 20.1.2017

Zpěvačka Anne-Marie získala nejvíce nominací na britské výroční ceny. Její jméno na seznamech adeptů na Brit Awards figuruje hned čtyřikrát. Slavnostní udílení proběhne 22. února.

Sympatická zpěvačka, která se před lety stala světovou šampionkou v karate, k nominonaci na cenu kritiků udělovanou v rámci Brit Awards přidala minulý týden další tři. Ucházet se bude o titul Objev roku a ve společnosti skupiny Clean Bandit i o vítězství v kategoriích Nejlepší singl a Video roku 2016. Je to poprvé v historii britských ocenění, kdy je nějaký interpret nominován zároveň na cenu kritiků i jako objev. Jméno Anne-Marie nedávno navíc zmínil i Ed Sheeran, když byl novináři požádán o tip na novou tvář, kterou bude záhadno sledovat v roce 2017.

Připomeňme, že Anne-Marie se loni skvěle uvedla nejprve s vlastním singlem Alarm, jenž se stal hitem hned v několika evropských zemí a kterého se jen v Anglii prodalo přes půl milionu kopií. Koncem roku pak následovala spolupráce s Clean Bandit na duetu Rockabye, který celých devět týdnů okupoval čelo britského singlového žebříčku. Dá se předpokládat, že debutového alba Anne-Marie se dočkáme právě letos.