ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9809 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Čtyři koncerty k nedožitým osmdesátinám Karla Černocha

0 jsk 12.4.2023

Letos v říjnu by oslavil osmdesátiny jeden z nejvýraznějších zpěváků domácí populární scény Karel Černoch. Jubileum připomene na podzim (10. října až 1. listopadu) projekt Karel Černoch 80 tvořený čtyřmi koncerty.

Zpěvačka Tereza Černochová a hudební hosté Michal Prokop, Ondřej Ruml, Matěj Ruppert, Peter Lipa, Bára Basiková, Leona Machálková, Helena Vondráčková a Marie Rottrová, za doprovodu  B-Side Bandu (na snímku) bandleadera a producenta Josefa Buchty zazpívají nejznámější písně z repertoáru jedné z legend české populární hudby.

„Táta odešel příliš brzy. Jeho písně a hlas sameťák si připomínám téměř denně. Byl jedinečný. A proto bych ho ráda připomenula i vám… společně s hosty, kteří s Karlem Černochem spolupracovali, kamarádili nebo se jím inspirovali,“ říká zpěvákova dcera Tereza.

Hudební projekt Karel Černoch 80 odstartuje 10. října v Hradci Králové, v Kongresovém centru Aldis, druhý koncert se uskuteční 11. října v multifunkční hale Gong v Ostravě, 13. října jej uvidí a uslyší diváci v Brně v hale Vodova a závěrečný koncert se odehraje v Kongresovém centru Praha 1. listopadu.

(foto: Tino Kratochvíl)