ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26550 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Covers For Lovers zahrají v připravované české hudební komedii

0 Richard Winter 23.10.2013

Pražská pop-punková kapela Covers For Lovers v pořadu České televize Dobré ráno prozradila, co plánuje do budoucna a zaanoncovala natáčení nového českého filmu. Přípravy hudební komedie jsou v plném proudu, natáčet se bude v létě příštího roku a měla by se jmenovat Fesťák.

“Máme svolení zaanoncovat přípravy nového českého filmu, jehož součástí by měl být jeden náš song, a kde se také jako kapela objevíme,” prozradil jeden z členů Covers For Lovers.

Autorem scénáře je herec Jan Budař společně s divadelním režisérem Pavlem Šimákem. Z herců přislíbili účast kromě již zmíněného Jana Budaře například Petr Čtvrtníček, Simona Babčáková, Leoš Noha nebo Marek Taclík. “Fesťák chce dát prostor těm kapelám, které si na velkých podiích moc nezahrají, ale na těch okresních umí dobře bavit festivalové publikum. Fesťák bude hodně právě o těchto kapelách a jejich muzice,” sdělili Covers For Lovers.

Kapela omezila z důvodu přípravy nového CD svá živá vystoupení na minimum. Jedním z mála koncertů, kde budou Covers For Lovers k vidění, bude například vánoční koncert kapely Iné kafé, kde vystoupí v roli hostů.

Na jaro 2014 plánují Covers For Lovers vydání svého druhého řadového CD a v návaznosti pak společné turné s legendou českého “pub rocku” kapelou Alkehol.