ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8498 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Courtney Love se naštvala kvůli fotce Cobaina

0 Redakce 16.11.2011

Americká zpěvačka Courtney Love se během koncertu v brazilské Paulinii na festivalu SWU rozčílila poté, když někdo v davu zvedl nad hlavu fotografii jejího zesnulého manžela Kurta Cobaina. Frontmanka skupiny Hole, se kterou právě vystupovala, dokonce po chvíli odešla z pódia.

Člověku z obecenstva předtím řekla, že je hloupý a drzý. „Nepotřebuju vidět Kurtovu fotku, ty idiote. Postarám se o to, aby tě vyvedli, když ji budeš držet dál. Já nejsem Kurt. Stačí, když musím každý den žít s tím, co udělal, s jeho duchem a jeho dítětem. Je to hloupé a drzé. Vymlátím z tebe duši, jestli to ještě jednou uděláš,“ křičela z pódia. „To já jsem za něho byla vdaná, ne ty. Tebe nevyhodili z kapely tak, jako to udělal Dave Grohl. Jdi na koncert idiotských Foo Fighters a zkus to udělat tam.

Poté z pódia odešla a vrátila se až ve chvíli, kdy jí jeden z členů týmu v šatně řekl, že publikum začalo skandovat „Foo Foghters jsou teplí“.

Na pódiu pak ještě pokračovala v útoku na Davea Grohla: „Je mi jedno, co posloucháte doma. Když ale někdo ukradne peníze mému dítěti, tak ať se jde vycpat.“

Koncert byl poté dokončen.