ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 24100 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Courtney Love raději zaplatí pokutu

0 Redakce 9.3.2011

Americká zpěvačka Courtney Love, vdova po Kurtu Cobainovi z Nirvany, se rozhodla zaplatit sumu 430 tisíc dolarů a vyhnout se tak soudnímu procesu. Ten jí hrozil kvůli žalobě módní návrhářky Dawn Simorangkir, jež ji obvinila z toho, že ji pomluvila a urazila na Twitteru a MySpace. Je přitom všeobecně známo, že takový úkon není pro Courtney problém.

Courtney Love vydala v reakci tiskovou zprávu, v níž se omlouvá za to, že použila vůči Dawn Simorangkir příliš tvrdá slova a označila ji za lhářku. „Jsem ráda, že je to už za námi. Vždycky jsem považovala Dawn za talentovanou návrhářku. Mrzí mě, co se stalo, přeji jí prostě to nejlepší,“ napsala.

Dawn Simorangkir zažalovala Courtney v roce 2009 za to, že o ní na sociálních sítích Twitter a MySpace šířila lži. Advokát návrhářky zdůraznil, že nejlepším důkazem toho, že Courtney Love uznává vinu, je finanční dohoda.

„To svědčí o tom, že neměla pravdu a znamená to, že pomlouvala a urážela moji klientku. Její omluva má mnohem větší váhu, než nějaká zmínka na Twitteru nebo jiný typ odpovědi,“ řekl.

Zatím poslední nahrávku vydala Courtney Love se svou skupinou Hole v dubnu loňského roku pod názvem Nobody's Daughter.

JŠp