ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9168 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Courtney Love chystá album i memoáry

0 jsk 22.7.2013

Americká zpěvačka Courtney Love připravuje nové album, které dostalo pracovní název Died Blonde. Její druhý sólový počin by měl vyjít letos 25. prosince a podle hudebnice by měl „znít epicky a překvapivě“. Řekla to v rozhovoru pro kanadský portál Jam!

Courtney Love na albu spolupracovala s kytaristou Mickem Larkinem, se kterým působila i v kapele Hole. „Mick se postará o produkci. Je nesmírně vzdělaný a umí velmi dobře pracovat ve studiu,“ vysvětlila.

 

V rozhovoru pro magazín Billboard nedávno uvedla, že má nahraných osm skladeb a plánuje vydat singl s písněmi Wedding Day a California. „Wedding Day má asi dvě minuty a padesát devět sekund. Je to výborná punková pecka. Škoda, že jsem ji nenapsala, když mi bylo devatenáct. California je zase můj poslední pokus napsat výbornou kalifornskou skladbu. Je to perfektní punkpopová píseň s nádechem Red Hot Chili Peppers,“ řekla.

Zmínila se také o memoárech, které by měly vyjít pod názvem Last Bitch Standing ve stejný den, jako album. Prozradila, že v knize nebude rozebírat milostný život. „Nebudu vyprávět příběhy o lásce, to však neznamená, že tam nebudou žádné pikantní pasáže. Budou ale jen o mně, ne o jiných lidech,” vysvětlila.

 

Zatím poslední sólové album Courtney Love se jmenuje America’s Sweetheart a vyšlo v únoru roku 2004.