ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5864 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Comic-Con Prague 2021 odtajnil další hosty

0 jsk 15.12.2020

Pořadatelé Comic-Con Prague 2021 prozradili další hvězdná jména. Účast potvrdili herci Neal McDonough, Edward James Olmos, Hugh Quarshie, Cara Buono a komiksový tvůrce Francesco Gerbino. Byl také zahájen prodej fotek a podpisů hvězd v e-shopu. Druhý ročník Comic-Con Prague proběhne v termínu od 12. do 14. února 2021 v pražském O₂ universu.

Celosvětově oblíbený festival Comic-Con se zaměřuje na filmy, seriály, hry, komiksy a knihy především v žánru sci-fi, fantasy a hororu. Na jediné akci se účastníci setkají s nevídaným množstvím herců, komiksových výtvarníků, spisovatelů a dalších umělců.

Pozvání na Comic-Con Prague 2021 přijal herec, režisér a producent Edward James Olmos. Nejvíce ho do podvědomí veřejnosti dostaly filmy Battlestar Galactica a Blade Runner a seriály Agenti S.H.I.E.L.D., Dexter a Miami Vice. Dorazí i herec Hugh Quarshie, který je nejvíce spojován se snímky Star Wars: Epizoda I – Skrytá hrozba a Highlander.

Do Prahy se chystá rovněž herec Neal McDonough, kterého mnozí znají z filmů Star Trek VIII: První kontakt, Marvel One-Shot: Agent Carter nebo Batman: Útok na Arkham. Pořadatelé také odtajnili jméno herečky Cary Buono, kterou si diváci pamatují jako Karen Wheeler v seriálu Stranger Things nebo Kelli Moltisanti ze seriálu Rodina Sopránů. Festival navštíví i komiksový výtvarník a herní grafik Francesco Gerbino. Aktuálně spolupracuje s Forced Perspective Comics a ilustruje a vytváří návrhy pro Sky Network.