ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4696 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Colours Of Ostrava zahájil předprodej vstupenek na rok 2013

0 Petr Hašek 21.8.2012

Mezinárodní festival Colours of Ostrava zahájil včera předprodej čtyřdenních vstupenek na rok 2013.

vanáctý ročník festivalu proběhne od 18. do 21. července 2013 znovu v areálu Dolní oblasti Vítkovic, v oblasti památkově chráněných bývalých hutí, dolů a železáren. „Již nyní můžeme slíbit, že rozsah přehlídky, počet scén i kvalita vystupujících bude minimálně taková jako letos,“ říká ředitelka Zlata Holušová. „Nový areál se osvědčil, nabídl unikátní prostředí a zároveň větší prostor pro návštěvníky i celé zázemí.“

Čtyřdenní vstupenky v ceně 1190 Kč budou k dostání v limitované edici 5 tisíc ks (popřípadě do 1. prosince 2012). Zároveň již budou v prodeji v e-shopu místa v kempu, parkování u areálu festivalu nebo u stanového městečka.

Již v tuto chvíli se ví, že stanové městečko bude v areálu Slezskoostravského hradu, a pokud se naplní, pak jako letos v areálu Landek parku. Festival Colours of Ostrava letos nabídl nejsilnější program ve své historii a přilákal do nového areálu v Dolní oblasti Vítkovice 31 500 návštěvníků.

Hlavními hvězdami byli Zaz, Alanis Morissette, Bobby McFerrin, Janelle Monáe, Animal Collective, The Flaming Lips, Antony and the Johnsons s Janáčkovou filharmonií Ostrava, Rufus Wainwright, Infected Mushroom, Mogwai, Kronos Quartet nebo Parov Stelar Band.

tz