ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9929 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Colours of Ostrava představí záznam koncertu zpěvačky LP

0 jsk 22.12.2020

Festival Colours of Ostrava připravil pro fanoušky malý vánoční dárek. Již 22. prosince od 20 hodin odvysílá na svém facebookovém profilu vystoupení americké zpěvačky LP na hlavní festivalové scéně v roce 2017. Tento online koncert bude zároveň lákat na Colours of Ostrava 2021, protože charismatická autorka a zpěvačka s nezaměnitelným hlasem je jednou z hlavních hvězd příštího ročníku.

když LP letos nevyjela na turné, rozhodně v roce 2020 nezahálela. 19. listopadu vydala nový singl How Low Can You Go. 14. listopadu odehrála dva živé koncerty nazvané 88FIVE LIVE at Drive-In OC with LP v hale City National Grove v Anaheimu. Tato vystoupení, téměř po roce před živým publikem, byla živě streamována do celého světa. Její první livestream proběhl 1. srpna a sledovali ho fanoušci z více než pětadvaceti zemí. V červenci vydala singl The One That You Love. Na jaře vyšlo její první živé album nazvané Live In Moscow, které vzniklo ve vyprodaném sálu Crocus City Hall v Moskvě v roce 2019 s více než šesti tisíci fanoušky.

Devatenáctý ročník festivalu Colours of Ostrava proběhne od 14. do 17. července 2021 v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic. K hlavním hvězdám budou patřit The Killers (USA), Twenty One Pilots (USA), Martin Garrix (Nizozemsko), The Lumineers (USA), LP (USA), Youssou N´Dour (Senegal), Princess Nokia (USA) a řada dalších.