ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6788 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Colours of Ostrava oslaví 20. ročník nejrozsáhlejším programem

0 jsk 22.5.2023

OneRepublic, Macklemore, Ellie Goulding, Niall Horan, Tom Grennan, nigerijská superstar Burna Boy, kultovní indie-rockeři Interpol, fenomenální zpěvák Jacob Collier, legenda brazilské hudby na rozlučkovém turné Gilberto Gil, nově oznámený německý producent Purple Disco Machine, ale také unikátní hudební projekty z celého světa, rozsáhlé mezinárodní fórum Meltingpot, živý orloj Carilló.

To jsou hlavní taháky dvacátého ročníku festivalu Colours of Ostrava, který proběhne od 19. do 22. července v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic.

„Letošní jubilejní ročník Colours of Ostrava nabídne nejdražší program ve své historii. Podařilo se nám sestavit pestrý a vyvážený line-up složený jak z největších světových hudebních jmen, která plní koncertní haly i stadiony, tak i z posluchačsky náročných projektů,” říká na úvod ředitelka festivalu Zlata Holušová. „Mám radost, že se fórum Meltingpot zaměří na dlouhověkost, zdraví a výkonnost, což jsou aktuálně jedny z nejdiskutovanějších témat ve vědě i společnosti. Zároveň návštěvníci ve festivalovém areálu zažijí již od vstupu řadu novinek, výstavy, výzdobu nebo unikátní Cacao stage,” dodává Zlata Holušová.