ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29432 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Colour Meeting oslavil narozeniny barevným programem

0 jsk 18.7.2023

Jubilejní dvacátý ročník festivalu Colour Meeting nabídl o minulém víkendu skvělé koncerty, velkou porci zábavy i příjemný domácký areál, jež odolal teplotním atakům. Rozsahem nevelká akce, která si zakládá na kvalitním programu i službách, opět dostála své vynikající pověsti. Příští ročník proběhne 12.-13. července 2024.

Colour meeting nabídl jako vždy unikátní mix zahraničních umělců a domácí nezávislé scény. Kulaté výročí festivalu nabídlo několik retrospektivních pohledů a fanoušci si tak vychutnali návrat domácích umělců, kteří zde už v minulosti vystoupili, jako například Prago Union, Kittchen nebo Terne Čhave. Na hlavním pódiu uchvátila publikum letos famózním vystoupením italská hvězda Maria Mazzotta a dalším vrcholem programu byli i oba koncerty v poličském kostele Sv. Jakuba Většího.

České premiéry norského tubisty Daniela Herskedala a katalánského dua Tarta Relena nepatřily jen k nejlepším vystoupením letošního ročníku, ale řadí se mezi nejlepší koncerty celé historie Colour Meetingu. Dvoudenní festival nabídl na třech scénách více než dvacet programových položek, které neplánovaně rozšířil Kittchen ranním improvizovaným koncertem ve festivalové kuchyni.