ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4854 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Coldplay vydali na streamu singl Flags

0 jsk 22.12.2020

Britská skupina Coldplay vydala na streamovacích službách skladbu Flags. Píseň se původně objevila pouze jako bonus na japonské verzi alba Everyday Life. Čtveřice ji nyní dává k dispozici jako samostatný singl a zpřístupňuje ji fanouškům v celém světě.

Připomeňme, že Coldplay desku Everyday Life vydali na konci roku 2019. Nahrávka je koncipována jako dvojalbum a je rozdělena na části Sunrise a Sunset. Její vydání skupina doprovodila netradiční propagací. Šlo o inzeráty v obskurních lokálních novinách, pohlednice s motivem alba tajně rozšířené v nejrůznějších antikvariátech nebo dva koncerty v jordánském Amánu načasované na rozbřesk a západ slunce a přenášené živě na YouTube. Deska plná překvapivých momentů se nedávno dočkala nominace na Grammy.

Skutečným fanouškům a sběratelům nejrůznějších rarit jsou určeny dva vinyly, které letos na podzim Coldplay vydali. Jedná se o modrý sedmipalcový singl Christmas Lights a striktně limitovanou žlutou úpravu debutu Parachutes, která připomíná dvacáté výročí vydání prvního alba.

Tagy: