ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 26579 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Coldplay chystají živé album zdarma

0 Redakce 4.5.2009

Coldplay mají pro své fanoušky připravený dárek. Od patnáctého května budou na svých koncertech rozdávat všem návštěvníkům živák s názvem LeftRightLeftRightLeft.

Nabídka se netýká vystoupení na festivalech. Nahrávky pocházejí z různých měst, v nichž minulý rok skupina vystupovala. „Hrát naživo nás hrozně baví. Tímto albem chceme poděkovat našim fanouškům – lidem, kteří nám to celé umožňují,“ říkají Coldplay ve svém webovém prohlášení. Letní část pokračujícího turné k jejich poslední desce Viva la Vida or Death and All His Friends se bude odehrávat v severní Americe, ani zbytek světa ale nepřijde zkrátka. Od 15. května, kdy začíná první show na Floridě, bude možné album stahovat zdarma z webových stránek kapely. Ve fyzické podobě však bude deska dostupná jen návštěvníkům koncertů. Letní turné končí 9. srpna.

Skupina zároveň pracuje na nové desce. Na vše opět dohlíží Brian Eno. Podle prosakujících zpráv si bubeník Will Champion nedávno pořídil bicí automat a experimenty Coldplay tak prý nemají daleko k rave music.

MV

LeftRightLeftRightLeft tracklist:

1. Glass of Water
2. 42
3. Clocks
4. Strawberry Swing
5. The Hardest Part/Postcards From Far Away
6. Viva La Vida
7. Death Will Never Conquer
8. Fix You
9. Death And All His Friends