ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5252 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Cocotte Minute vyhlašují sbírku na pomoc samoživitelům

0 jsk 25.3.2021

V polovině vydala března kapela Cocotte Minute první várku charitativního merche Metal dětem! Do kampaně a výroby zboží investovala svých 70 tisíc korun s tím, že veškerý zisk z prodeje tak poputuje samoživitelům, které covidová situace ještě více paralyzovala.

„Když jsme spustili prodej charitativního merchandisingu Metal Dětem!, nečekali jsme, že se vyprodá ještě před oficiálním začátkem akce. Udělali jsme tedy první dotisk a ten se vyprodal během dne. Udělali jsme druhý a zmizel také skoro přes noc. V ten moment nám došlo, že Metal Dětem! dává smysl víc, než jsme očekávali,“ komentuje frontman Zeller.

Místo láteření nad roční distancí klubové scény vzešel projekt, který na zdejší poměry nemá obdoby. „Díky tomuto úspěchu jsme se rozhodli spustit regulérní sbírku na pomoc rodinám samoživitelů. Všechny zisky z prodeje charitativního merche a této sbírky pak společně se Znesnáze21 rozdělíme mezi charitativní projekty v sekci #samoživitelé,“ dodává Zeller.

Sbírku www.znesnaze21.cz/sbirka/metal-detem-20 můžou fanoušci podpořit již přímo finančním darem. Cílem sbírky je za 66,6 dní vybrat 333 333,- korun.

Kapela chystá na sobotu 27. března Metal dětem! 2.0 live stream, během kterého speciální (dnes již vyprodanou) kolekci symbolicky pokřtí a představí i pro velký úspěch vzniklé pokračovaní úspěšného projektu pod názvem Metal dětem 2.0!