ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28108 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Cirkus v Botanické zahradě

0 jsk 17.6.2021

O víkendu 26. a 27. června proběhne v Botanické zahradě Praha festival Le Cirque. Bohatý festivalový program nabídne cirkusová, kouzelnická i hudební vystoupení pro malé i velké diváky. Těšit se lze na Cirk La Putyka, Cirkus Berto, kouzelníka Pavla Kožíška, interaktivní dílničky pro děti nebo cirkusovou školu. Vše bude probíhat ve venkovních expozicích zahrady. Organizátorem akce je multimediální dětská značka Pigy.

Prasátko Pigy zve děti a jejich rodiny na festival Le Cirque v Botanické zahradě Praha. Slibuje pohodový víkend, při kterém si odpočine a zároveň se pobaví celá rodina.

„Přijďte si užít zbrusu nové představení Cirku La Putyka „Dynamit“ anebo Cirkus Berto, zaposlouchat se do folkové hudby talentovaných písničkářů Michala Horáka a Adama Krisse, nechat se okouzlit triky Pavla Kožíška nebo se pobavit u kabaretních a žonglérských představení. Těšit se můžete i na interaktivní dílničky pro děti, na prasátko Pigy a mnoho dalšího. Chybět nebudou ani stánky s něčím dobrým k zakousnutí a osvěžení,“ láká všechny na festival Zdeňka Chocholoušová, manažerka dětských produktů ve společnosti Active Radio.

(foto: Botanická zahrada Praha)