ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14036 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Christina Aguilera vydává soundtrack k filmovému muzikálu

0 Redakce 10.11.2010

Společnost Sony Music vydá  22. listopadu nahrávku Burlesque, soundtrack ke stejnojmennému filmovému muzikálu společnosti Sony Pictures, ve kterém v hlavních rolích uvidíme zpěvačky Christinu Aguileru a Cher.

Očekávaný soundtrack obsahuje zbrusu nové skladby nazpívané pětinásobnou držitelkou Grammy Christinou Aguilerou, která je také jejich spoluautorkou. Produkce se ujali Tricky Stewart, Linda Perry a Ron Fair, autory písní  jsou Claude Kelly, Tricky Stewart a Sia.

Soundtrack také obsahuje dvě nové písně nazpívané legendární  Cher, včetně balady You Haven’t Seen The Last Of Me z pera Diane Warren a produkované Mattem Serleticem. Tato skladba je první původní song, který Cher nazpívala za posledních sedm let a zároveň jejím debutem na poli filmového muzikálu.

Soundtrack dále obsahuje coververze a předělávky dnes již klasických písniček Something’s Got A Hold On Me a Tough Lover slavné bluesové, jazzové a soulové zpěvačky Etty James a A Guy What Takes His Time, původně od Mae West, všechny tři v pěveckém podání Christiny Aguilery.

Christina Aguilera si díky Burlesque odbyla svůj filmový a muzikálový debut v roli hlavní postavy. V Burlesque hraje po boku slavné Cher, pro kterou to je první velká filmová role od roku 1999 a vůbec první role ve filmovém muzikálu.

Burlesque napsal a režíroval Steven Antin, jenž je známý také jako herec (seriál NYPD: Blue, filmy The Goonies, Drive). Producentem snímku je Donald De Line.

tz