ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13651 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Chris Brown možná po vydání alba skončí

0 jsk 9.8.2013

Americký zpěvák Chris Brown uvedl, že jeho připravovaná šestá deska bude možná jeho poslední. Čtyřiadvacetiletý muž to učinil prostřednictvím sociální sítě Twitter.

„Neboj se, mainstreamová Ameriko, bude to pravděpodobně mé poslední album. Být slavný je úžasné, pokud je to kvůli hudbě a talentu. Už jsem unavený z toho být slavný za chybu, kterou jsem udělal, když mi bylo osmnáct. Jsem v pohodě a je to za mnou,“ napsal a pravděpodobně narážel na útok na svou bývalou přítelkyni Rihannu z roku 2009.

Rodák z Virginie momentálně čelí obvinění ze způsobení dopravní nehody a následného útěku z místa činu. Mělo se tak stát v květnu, přičemž Brown po nehodě řidičce druhého vozu údajně odmítl dát číslo řidičského průkazu, poskytl jí nesprávné informace o pojištění a následně odešel.

Soud mu v červnu na základě žádosti prokurátora zrušil podmíněný trest za útok na Rihannu, a tak nemusel nastoupit do vězení. Musí se ale znovu dostavit k soudu 15. srpna. Pokud soudce rozhodne, že zmiňovanou nehodou porušil podmínku propuštění, může jít do vězení až na čtyři roky.

Tagy: