ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5500 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Chester Bennington odešel ze Stone Temple Pilots

0 jsk 12.11.2015

Americký zpěvák Chester Bennington opustil kapelu Stone Temple Pilots, ve které zpíval od roku 2013. Uvedl, že se chce naplno věnovat domovské formaci Linkin Park, ve které působí od roku 1999.

„Několik posledních let mi přineslo úžasné zkušenosti. Tvořil jsem a vystupoval s jednou z největších rockových kapel mé generace, která měla opravdu velký vliv na můj vývoj. Chci se však nyní zaměřit výhradně na Linkin Park. Bylo to úžasné, splnil se mi sen a těším se na další vývoj obou skupin,“ vysvětlil Chester Bennington.

Zpěvák se Stone Temple Pilots vydal v říjnu 2013 EP High Rise. Do sestavy přišel poté, co z ní vyhodili původního zpěváka Scotta Weilanda. Zbývající členové – Dean DeLeo, Robert DeLeo a Eric Kretz – ve společném prohlášení uvedli, že spolupráce s vokalistou Linkin Park byla úžasná.

„Máme však před sebou nový začátek se spoustou nové tvorby. Něco z nového materiálu jsme už nahráli. Měli jsme možnost vyzkoušet během uplynulých měsíců několik talentovaných zpěváků a budeme pokračovat v hledání, dokud každý z nás nebude cítit a vědět, že přišla ta správná osoba,“ prozradili.