ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 23668 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Chester Bennington chce se Stone Temple Pilots nahrávat

0 jsk 4.6.2013

Frontman americké skupiny Linkin Park Chester Bennington (na snímku) plánuje nahrát se skupinou Stone Temple Pilots co nejvíc písniček. Minulý měsíc v ní totiž nahradil v únoru vyhozeného zpěváka Scotta Weilanda a absolvoval s ní už několik koncertů. Nadále přitom zůstává členem Linkin Park.

„Nemáme smlouvu se žádným vydavatelstvím. Všechno děláme sami, a proto vždycky pracujeme jen na jedné písničce. Rádi bychom se zavřeli do studia a rovnou nahráli celé album. Uvidíme, jak to dopadne. Víme každopádně, že budeme dál nahrávat, jak to jen půjde, abychom mohli vydávat další singly. Dbáme současně na to, abychom vydávali kvalitní hudbu, která po sobě zanechá odpovídající stopu tak, jak to lidé očekávají,“ řekl Bennington v rozhovoru pro magazín Rolling Stone.

Ve stejném rozhovoru srovnal Linkin Park se Stone Temple Pilots. „Každá kapela má svůj vlastní styl. Stone Temple Pilots představují klasičtější rock, zatímco Linkin Park jsou velmi moderní kapela. Na Stone Temple Pilots jsem vyrůstal, takže když jsem se k nim mohl připojit, tak nebylo co řešit,“ vysvětlil.