ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 31003 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Cheryl Cole přibrala na novinku dva další producenty

0 Redakce 3.11.2010

Britská zpěvačka Cheryl Cole nadělí svým fanouškům pod vánoční stromek nové album.

Její v pořadí druhá studiová deska právě vychází a nese název Messy Little Raindrops. Začala na ní pracovat již letos na jaře, kdy napsala první písně společně s Ryanem Tedderem z kapely OneRepublic.

V průběhu léta pak došlo na samotné natáčení, kdy k osvědčenému týmu ve studiu, které bylo i u zrodu jejího nádherného debutu 3 Words, přibyli dva další producenti. Tím prvním byl Starsmith, jehož můžeme znát například z produkce desek Ellie Goulding nebo Kylie Minogue. Tím druhým pak je JR Rotem, jenž má na kontě například úspěšné produkce pro zpěvačku Rihannu.

Nové album obsahuje dvanáct písní, v několika případech se jedná opět o kolaborace s jinými umělci. Britský rapper Dizzee Rascal je ke slyšení v Everybody Everyone, Travis McCoy z Gym Class Hereos přispěl vokálem do skladby Yeah Yeah.

Prvním singlem je skladba Promise This, v jejímž doprovodném videu vypadá Cole svůdněji než kdykoliv předtím. Singl si fanoušci mohli koupit od 21. října, česká rádia píseň představila počátkem tohoto měsíce.

tz