ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5709 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Chase & Status, Wilkinson, Sub Focus a další na Let It Roll

0 jsk 18.7.2023

Léto je v plném proudu a s ním i festivalová sezóna! Známé tak už kompletní sestavu jmen, která letos v termínu od 3. do 5. srpna vystoupí na milovickém letišti v rámci největšího drum & bassového festivalu světa, Let It Roll.

V letošním roce na něm vystoupí více než 240 umělců, z toho více než sto padesát zahraničních jmen, což je nejvíc v celé historii festivalu.

Mezi hlavní hvězdy letos patří Chase & Status (na snímku), Andy C, Camo & Krooked b2b Mefjus, Dimension, Sub Focus a Wilkinson, na své si ale přijdou milovníci rozličných subžánrů.

Letošní ročník festivalu Let It Roll nabídne také několik speciálních vystoupení, ať už se jedná o showcase hudebních vydavatelství Critical Soundsystem nebo Viper Recordings, netradiční společná vystoupení odehrají také Monrroe & Duskee & Emily Makis nebo Whiney & P Money.

Dále se s vlastním programem v rámci celého večera představí několik stěžejních žánrových značek a vydavatelství, konkrétně Blackout Music NL, Eatbrain, High Tea Music, Hospitality, Rough Tempo, Shogun Audio, Symmetry, UKF a Virus Recordings.