ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6225 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Charlieho Sheena napoprvé vypískali

0 Redakce 5.4.2011

Americký herec a zpěvák Charlie Sheen odstartoval v sobotu v Detroitu své divadelní turné nazvané Charlie Sheen Live: My Violent Torpedo Of Truth (Charlie Sheen naživo: Mé mohutné torpédo pravdy). Ve vyprodaném Fox Theatre však lidé s jeho výkonem na pódiu spokojení nebyli a vypískali ho.

Pětačtyřicetiletý  herec, známý například ze sitcomu Dva a půl chlapa (2003), začal své vystoupení asi v devět hodin večer místního času. Jeho repliky bohužel byly mnohokráte tak nesrozumitelné, že jim zřejmě nerozuměl ani on sám. Na pódiu prý působil trochu zmateně. Dělal si legraci zejména z tvůrců zmíněného sitcomu a také z města Detroit. Lidé na něho popiskovali už od začátku a první nespokojenci začali opouštět sál již po dvaceti minutách jeho nepovedeného vystoupení.

Mnozí diváci se posléze shodli na tom, že po tomto fisku Sheen další svá vystoupení zruší. Zatím se ale nic takového nestalo. Jiní diváci se dožadovali vrácení vstupného se slovy, že v životě neviděli nic horšího.

Sheen má na programu ještě mimo jiné vystoupení v Chicagu, New Yorku, Bostonu, Torontu, Washingtonu, Dallasu, San Francisku nebo Vancouveru. Většina jeho akcí je vyprodaná.

JŠp