ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29043 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Charlie Sheen se objeví v novém televizním seriálu Kurz sebeovládání

0 Redakce 20.7.2011

Problematický americký herec Charlie Sheen, který nedávno upadl v nemilost kvůli výstřelkům spojeným se sitcomem Dva a půl chlapa, se vrátí na televizní obrazovky.
V nové komedii Kurz sebeovládání založené na stejnojmenném filmu z roku 2003, převezme roli komika Adama Sandlera. Na sérii bude mít i vlastnický podíl.

V původním snímku ztvárnil Sandler muže přinuceného absolvovat kurz sebeovládání, při kterém naráží na jen málo se ovládajícího instruktora představovaného Jackem Nicholsonem. "Vybral jsem si Kurz sebeovládání, protože hrát člověka s vážnými problémy v sebeovládání mi dává velký prostor pro seberealizaci. Myslím si, že to je skvělý námět," uvědomuje si blízkost námětu Sheen.

Sheen byl nejlépe placeným hercem za roli Charlieho Harpera, starého mládence v jednom z nejlépe hodnocených komediálních seriálů Dva a půl chlapa. Počátkem března ho ale tvůrci seriálu a televize CBS propustili, protože mimo jiné slovně napadal výkonného producenta seriálu Chucka Lorrea. Propuštění předcházela řada incidentů letech 2009 a 2010, které Sheena dostaly do protidrogové a protialkoholní léčebny. V květnu nahradil Sheena v seriálu Dva a půl chlapa Ashton Kutcher.

"Nikdo se nehodí lépe pro kurz sebeovládání než Charlie Sheen," uvedl Joe Roth, šéf studií Revolution, která jsou producentem filmu a podporují i přípravu televizní show. Sheen pracoval s Rothem na dřívějších filmech včetně První ligy a Mladé pušky.

rwi