ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 14723 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Charli XCX přijede do Prahy

0 jsk 17.6.2019

Zpěvačka Charli XCX potěšila tuzemské posluchače hned třikrát během jediného dne. Spolu se zveřejněním klipu k singlu Blame It On Your Love ohlásila vydání nového alba a také termíny světového turné. V seznamu je i pražský klub Roxy.

Na její nové album se čeká již několik let. Poptávku zpěvačka uspokojovala vydáváním singlů a mixtapes i nejrůznějšími hostovačkami. Novinka nazvaná jednoduše Charli vyjde 13. září, tedy více než čtyři roky po předchozí plnohodnotné desce Sucker. Pilotním singlem je duet Blame It On Your Love s nepřehlédnutelnou kolegyní Lizzo, který si nyní mohou příznivci dobrého popu vychutnat i ve videopodobě. Klip se točil v New Yorku pod dohledem dvojice Bradley & Pablo a rozhodně je na co se dívat.

Celosvětové turné Charli LIVE zavítá na podzim do Evropy, 14. listopadu.2019 představí Charli XCX nový program v Praze. Zpěvačka v Čechách již vystupovala, poprvé však půjde o její samostatný koncert. V únoru 2015 v rámci propagace desky Sucker předskakovala Katy Perry v O2 Aréně, vidět jsme ji mohli i v Edenu na koncertě Coldplay.

Tagy: